Obchodné podmienky

Tovar ponúkaný v inzerátoch sekcie Autodiely pochádza od slovenských ale aj zahraničných súkromných predajcov.

Náhradné diely sa odosielajú kuriérom alebo poštou po celom Slovensku, ČR alebo v prípade záujmu aj do iných krajín EÚ. Dodacia lehota je v priemere 1-5 dní (podľa dostupnosti dielu).

Sprostredkovanie a zasielanie tovaru má na starosti Ing. Milan Kozák, Bobrov – okr. Námestovo.

Na kúpený použitý autodiel platí tzv. záruka na osadenie. To znamená 14 dní od doručenia tovaru k zákazníkovi. Žiadame preto potenciálnych kupujúcich, aby si tovar čo najskôr po dodaní skontrolovali a vyskúšali. O tejto podmienke je každý kupujúci informovaný buď telefonicky alebo mailom.

V prípade ak nestíhate tento termín, je nutné kontaktovať čísla uvedené v inzeráte a dohodnúť si ďalší postup. V opačnom prípade nebude reklamácia uznaná.

Taktiež je nutné, aby vrátený autodiel, na ktorý sa uplatňuje reklamácia z dôvodu nefunkčnosti, nebol mechanicky alebo inak poškodený a nesmie byť svojvoľne rozoberaný, opravovaný a pod. V opačnom prípade nebude reklamácia uznaná.

Pred objednaním dielu si riadne overte, či daný diel skutočne potrebujete. Funkčný tovar nie je možné bezdôvodne alebo z dôvodu omylu či zistenej nepotrebnosti vrátiť ani vymeniť za iný diel.